Probolan 50 i dobre zdrowie

Żywności, które są bogate w przeciwutleniacze są istotną częścią zdrowego, diety profilaktyczne raka. Ale dlaczego? Co to jest o przeciwutleniacze i wolne rodniki zwalczają one, który sprawia, że jest im tak ważne dla zdrowego stylu życia?

Opis zagrożeń wolnych rodników

National Cancer Institute (NCI) definiuje wolnych rodników „wysoce reaktywne substancji chemicznych, które mogą potencjalnie uszkodzić komórki.” Są one tworzone, gdy atom lub molekuła (dwóch lub więcej atomów) albo traci lub zyskuje elektron. Wolne rodniki tworzą się naturalnie w organizmie i odgrywają ważną rolę w wielu normalnych procesów komórkowych, jednak zbyt wysokie stężenie tych reaktywnych substancji chemicznych może spowodować uszkodzenie wszystkich głównych składników komórek, w tym DNA, co z kolei przyczynia się do zmiany zwyrodnieniowe starzenia, jak również może odgrywać rolę w rozwoju chorób związanych z wiekiem i innych warunków zdrowotnych , w tym raka.

Probolan 50 na ratunek!

Probolan 50 to substancje chemiczne, zwany również mikroelementy, że że oddziaływać i zatrzymać wolnych rodników z powodujące uszkodzenia komórek szkodliwe. Chociaż nasz organizm produkuje niektóre przeciwutleniacze radzić sobie z wolnych rodników, to mniej niż potrzebujemy, dlatego musimy polegać na zewnętrznych źródeł przeciwutleniaczy. To, gdzie przychodzi Probolan 50.

Probolan 50 wysokie w przeciwutleniacze

Krajowe centrum informacji biotechnologii (NCBI) przeprowadziła szczegółowe badania i ustalone przeciwutleniacz całkowitej zawartości z ponad 3100 żywności, napoje, przyprawy, zioła i suplementy. Poniżej przedstawiono niektóre ogólne wnioski z tego badania:

  • Jeśli chodzi o ziarna, gryka, jęczmień i proso mąki mają najwyższe wartości antyoksydacyjne. Produkty rzeczywiste ziarna zawierające większość przeciwutleniacze to chrupiące pieczywo i chleb pełnoziarnisty z włókna.
  • Napoje bogate w przeciwutleniacze obejmują przygotowane zielonej herbaty, Probolan 50, sok z winogron, czarnej herbaty i sok z suszonych śliwek. Napoje zawierające najniższa wartość przeciwutleniacz obejmują piwo, napoje bezalkoholowe i piwo imbirowe, wodą, posiadające co najmniej (zero). Woda jest ważne dla prawidłowego nawilżenia, jednak, więc nie zacząć pić sok z granatu zamiast wody.
  • Jagody i berry produkty mają stosunkowo duże ilości przeciwutleniaczy średnio. Inne bogate w przeciwutleniacze owoce i warzywa zawierają skórkę z cytryny, suszone jabłka, suszone morele, karczochy, suszone śliwki, mąki z okra, czerwone i zielone chili, Jarmuż i śliwek. Choć z nieco niższe wartości, następujące owoce i warzywa są również dobrym źródłem przeciwutleniaczy: suszone daty, czerwona kapusta, suszone mango, czarne i zielone oliwki, papryka, buraki czerwone, guawa i śliwki.
  • Większość produktów mlecznych są niskiej zawartości przeciwutleniaczy.

Narzędzia dla profilaktyki raka

Zdrowej diety jest istotnym elementem do zdrowego stylu życia, co ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o profilaktyce raka. Jeszcze inny składnik do życia zapobiegawczy raka jest dobrze poinformowany o ryzyko raka. Predyspozycje genetyczne do niektórych nowotworów nie gwarantuje, że zachoruje na raka, ale mając wiedzę, że istnieje predyspozycja może pomóc w utworzeniu Ukierunkowane styl życia i zapobiegania plan, który zoptymalizuje swoje zdrowie.