Jak zbudować swoje najlepsze pomysły, wnioski ze swoich błędów

Kiedy popełniamy błędy, pojawiają się nowe pomysły. Musimy uczyć się od naszych błędów. Zawsze są dobre pomysły i złe pomysły. Pomysły, które faktycznie prowadzą nas do innowacji nie są jeszcze widoczne. Musimy pracować na nim. Kiedy przyjdzie (najlepsze pomysły, które prowadzą do innowacji) prawie nie pamiętam zmarłych. Takie jest życie.

Przykład braci Wright

Jako przykład musimy podjąć w przypadku Wright braci, którzy wynaleźli samolotu w 1903 roku. Bracia zwrócił się od współpracy. Wskazane jest, że bracia stale wymieniane na nowe pomysły, omówione i myśli razem. Nawet zagrali razem gdy byli dziećmi.

Musimy tu zrozumieć, że wszystko, co zrobili było wynikiem rozmów i dyskusji między nimi. Dzięki tej współpracy zrobili kilka zmiany i modyfikacje do ich wynalazek i w końcu wszystko poskładane w 1903 roku.
Nie odczuwają jednej chwili przenikliwości. Raczej to zwieńczenie wielu kolejnych pomysłów przez wiele miesięcy i lat, które spowodowało ich wynalazku. Iskierka doprowadziły do drugiego i tak dalej.
Istnieje wiele takich przykładów. Musimy zrozumieć i słuchaj chwile interakcji, który mamy z samych siebie, nasze środowisko i ze światem. Sekret leży w odkrycie takich chwil.

5 istotnych cech

Przedstawiamy 5 essentials, które każda osoba lub Grupa trzeba wykonać, aby rozwikłać najlepsze pomysły z ziemskich interakcji i od naszych przeszłych błędów.

  1. Innowacje wyłania się z czasem – wielką innowacją dzieje się w czasie. Musimy dać to wystarczający czas na to, aby się rozwijać. Małe pomysły przyrostowe doprowadzi ostatecznie ideom większym.
  2. Praktyce obserwując i słuchając innych pomysłów – musimy mieć cierpliwość i słuchać innych pomysłów i w tym samym czasie wymyślić własne pomysły.
  3. Umożliwić swoje pomysły zdecydowali się i ponownie stosowanych – Kiedy pozwolisz swoje pomysły reinterpretacji i ponownego zastosowania, to kiedy pomysły uzyskać pełne znaczenie. Oni się znaczenie tylko wtedy, gdy są one podejmowane.
  4. Uznają, że każdy ma rolę do gry – zastosować podejście będzie bottoms up. Dając równe znaczenie dla wszystkich w zespole służy celowi. Gdy innowacji stało, zawsze dziwi że nikt nie pomyślał o tym indywidualne.
  5. Improwizować, zrobić wiele hitów i błędy – gdy możemy improwizować tam są zawsze wielu hitów i błędy. Trafienia są niesamowite i zadziwiające. Trafienia (najlepsze pomysły) byłby nigdy nie zauważyłem wcześniej.

Kiedy możemy współpracować i udostępniać, całość jest większa niż suma części. Grupy twórcze powstają spontanicznie i zaczęliśmy patrząc na stary problem w nowej ramce. Iskry.

Możemy pomóc iskra pomysłów, aby być bardziej produktywne i wykonać lepiej w pracy. Nasze najlepsze pomysły dostać kształtowane przez nasze interakcje, święto awarie i lekcje w życiu.